Flexibilní půjčka do 60 000 Kč – první je zdarma a bez poplatků

Tento flexibilní nebankovní úvěr nabízí až 60 000 Kč. První půjčku zde můžete mít na 30 dní úplně zadarmo. Půjčka do 16 000 Kč vás nic nestojí. Bez poplatků a bez úroků. Za 30 dní vracíte jen 16 000 Kč. Nebo stačí zaplatit minimální splátku 500 Kč měsíčně. Peníze máte už do 10 minut.

Pokud si potřebujete půjčit peníze a bojíte se, aby vás taková půjčka nezruinovala, pak zde pro vás máme nabídku, kde si můžete půjčit peníze až na 30 dní (1 měsíc) zcela zdarma. Bez placení úroků nebo bez poplatků a bez navýšení. U první půjčky vracíte jen to, co jste si na začátku půjčili. Nic navíc.

Flexibilní půjčka do 60 000 Kč

U této půjčky máte možnost získat úvěrový limit, až do výše 60 000 Kč. Z tohoto úvěrového limitu pak můžete kdykoliv čerpat finanční prostředky, podle toho jak potřebujete. Když žádné finanční prostředky nečerpáte, pak vás to nic nestojí.

Když zrovna peníze potřebujete, můžete si jednoduše zadat požadavek na čerpání finančních prostředků, až do 60 000 Kč (nebo výše vašeho schváleného úvěrového limitu) a během pár minut je máte na účtu v bance.

Funguje to podobně, jako kontokorent k bankovnímu účtu. Peníze pak můžete kdykoliv vrátit zpět. Nebo zaplatíte alespoň minimální měsíční splátku (minimálně 3% z půjčené částky). A peníze tak můžete splácet i delší dobu.

První půjčka je zdarma – bez úroků a bez poplatků

Jako nový klient máte nyní možnost, si tuto půjčku vyzkoušet zcela zdarma. U první půjčky můžete dostat až 16 000 Kč, u kterých nemusíte platit nic navíc. Žádné poplatky předem, ani žádné poplatky po podepsání smlouvy. Za 30 dní byste vraceli právě jen tolik peněz, kolik jste na začátku dostali:

  • První půjčka je do 16 000 Kč na 30 dní
  • Při řádném splacení možnost navýšení úvěrového limitu do 60 000 Kč
  • První půjčka je bez úroků (úrok 0%) a bez poplatků (poplatky 0 Kč)
  • Vyřízení online do 10 minut
  • Peníze můžete mít ještě dnes na cokoliv
  • Bez ručitele a bez zástavy

Kolik doopravdy stojí půjčka bez poplatků?

Pokud byste se jako nový klient, rozhodli vyzkoušet tuto flexibilní půjčku, pak na poprvé můžete dostat až 16 000 Kč (minimální částka úvěru je 1000 Kč). Peníze máte na 30 dní.

Za měsíc byste pak vraceli pouze 16 000 Kč. Nic dalšího navíc. Nejsou vám účtovány žádné úroky nebo poplatky. Pokud vrátíte celou částku, pak vás to nestojí nic navíc.

Pokud byste se rozhodli půjčku splácet po menších částkách, tak musíte každý měsíc zaplatit minimálně 500 Kč. V takovém případě by se vám už ale u půjčky účtoval úrok ve výši 0,43% za den.

Co je potřeba k získání půjčky zdarma bez poplatků?

Pro rychlé vyřízení půjčky, která vás nemusí stát nic navíc, stačí jen vyplnit následující jednoduchý formulář. K vyřízení žádosti o úvěr toho až tak moc nepotřebuje. Stačí jen několik základní informací:

  • Platný doklad totožnosti
  • Doložit příjem
  • Mobilní telefon
  • Účet u některé české banky, který je vedený na vaše jméno

Vyřízení úvěru je i bez zástavy a bez ručitele. A také zde neplatíte žádné poplatky předem.

Rychlá půjčka do 10 minut na účet

Vyřízení je velmi rychlé. Ihned po vyplnění žádosti, se dozvíte, zda si můžete půjčit peníze. Po doložení všeho potřebného a odsouhlasení podmínek úvěru, vám budou peníze odeslány na váš účet v bance. Můžete je tam mít už do 10 minut. Ještě dnes je můžete použít na cokoliv.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *