Půjčka zdarma do výplaty – srovnání 4 půjček, kde neplatíte nic navíc

Některé nebankovní půjčky do výplaty mohou být hodně drahé. Jinde je ale možnost půjčení peněz zadarmo. U těchto 4 půjček do výplaty si jako nový klient můžete půjčit peníze, a neplatíte žádné úroky nebo poplatky. Pokud včas uhradíte splátku, úrok je 0%, poplatky 0 Kč a RPSN 0%.

Půjčit si peníze může někdy vyjít hodně draho. Zvláště pokud se jedná o krátkodobé nebankovní půjčky do výplaty. U těchto půjček, můžete dostat jen pár tisíc korun (obvykle o 10 000 Kč). A za půjčení peněz, zaplatíte i poměrně vysoké poplatky.

Vyplývá to i ze srovnání 40 bankovních i nebankovních půjček, které nedávno zveřejnila nezisková společnost Člověk v tísni. V této tabulce srovnávající 40 různých půjček do výplaty do 10 000 Kč, můžete vidět, že za běžnou půjčku 10 tisíc korun na 30 dní, můžete někdy zaplatit poplatek i 2 – 4 tisíce korun. A to je hodně.

Půjčka do výplaty, která je zdarma – bez úroků a bez poplatků

Existuje ale i možnost, jak si půjčit peníze levně. Tak, že vás to nic nestojí.

Některé finanční společnosti totiž nabízí novým klientům půjčení peněz zdarma. Tedy bez placení poplatků předem, bez úroků a bez navýšení.

U první půjčky vracíte jenom to, co jste si půjčili. Pokud si u takové půjčky zdarma pohlídáte, abyste včas vrátili peníze, pak vás to opravdu nic nestojí.

Nejvýhodnější půjčky do výplaty, kde neplatíte nic navíc

V tomto článku najdete stručné srovnání 4 různých půjček do výplaty, které aktuálně můžete mít zadarmo (bez úroků a bez poplatků):

Půjčka Viva Credit do 20 000 Kč na 30 dní

Největší sumu peněz nabízí půjčka Viva Credit. U první půjčky zde můžete dostat až 20 000 Kč na 30 dní. Pokud budete nový klient (ještě jste si zde nepůjčovali), pak můžete dostat peníze zadarmo.

Pokud do měsíce peníze vrátíte (platí se jednorázová splátka za 30 dní), pak vracíte jenom tolik, kolik jste si pučili.

K vyřízení půjčky vám musí být 18 roků (potřebujete kopii platné OP). Dále potřebujete vlastní bankovní účet a platnou platební kartu. V žádosti dokládáte výpis z bankovního účtu, kde by měl být vidět nějaký pravidelný příjem. Jinak nic dalšího není potřeba.

Peníze můžete mít ihned po schválení žádosti. To znamená, že do většiny českých bank, je dostanete do 15 minut. Půjčku je možné kompletně vyřídit online.
Více informací o půjčce a online žádost zde

Půjčka Zaplo do 16 000 Kč i v hotovosti na 30 dní – úrok 0%, poplatky 0 Kč

Půjčka Zaplo je jednou z nejlépe hodnocených nebankovních společností v ČR. V našem srovnání má druhé místo jen díky tomu, že nabízí „jenom“ 16 000 Kč pro nové klienty. Při opakované půjčce ale můžete dostat úvěr do 30 000 Kč. Ten už ale není zdarma.

První půjčka pro nové klienty vás zde nic nestojí. Pokud do 30 dní vrátíte půjčené peníze (např. oněch 16 000 Kč), pak jsou úroky 0% a poplatky 0 Kč. Neplatíte nic předem. RPSN je pak 0%. Peníze můžete mít na účtu v bance do 10 minut. Nebo je můžete i v hotovosti – vyzvednout si je můžete v některé trafice GECO.

K získání půjčky potřebujete platnou občanku, vlastní bankovní účet, mobilní telefon a kontaktní email. V některých případech pak může být požadováno i doložení příjmu. Vše potřebné vyřídíte přes internet. Peníze můžete mít na účtu v bance, nebo v hotovosti ještě dnes.
Více informací o půjčce a online žádost zde

Půjčka Provident Start – až 16 000 Kč v hotovosti na 4 měsíce – úrok 0%, poplatky 0 Kč

Nebankovní společnost Provident je jednou z nejstarších firem v ČR, které nabízí půjčky před výplatou. U půjčky Provident Start můžete dostat až 16 000 Kč na 4 měsíce. Na rozdíl od jiných podobných půjček do výplaty, zde nevracíte celou částku naráz, ale peníze splácíte prostřednictvím 4 splátek.

Pokud si půjčíte 16 000 Kč na 4 měsíce, pak budete platit 4 splátky, po 4 tisíce korun. Nic navíc. Za půjčení peněz neplatíte žádné úroky nebo poplatky.

U této půjčky můžete dostat peníze na účet nebo i v hotovosti. Obchodní zástupce společnosti je může dovézt až k vám domů, klidně i o víkendu.

Jako u jiných půjček, i zde potřebujete platný občanský průkaz a doložení nějakého pravidelného příjmu. Stačí vám výpis z účtu, výplatní páska, nebo jiný doklad o pravidelném příjmu.

I zde můžete vše potřebné vyřídit jen přes internet. Není potřeba nikam chodit nebo jezdit. Pokud chcete peníze na účet, tak se to obejde i bez osobní schůzky. Pokud preferujete vyplacení půjčky v hotovosti, tak si domluvíte osobní setkání a peníze vám dovezou až k vám domů.
Více informací o půjčce a online žádost zde

Půjčka SOS Credit – půjčka 8000 Kč na 7 dní – úrok 0%, poplatky 0 Kč

Poslední nabídkou v našem srovnání půjček zdarma, je nebankovní půjčka SOS Credit. Zde je také možnost dostat peníze zadarmo. Tato půjčka je ale poměrně omezená. Můžete totiž dostat jenom 8 tisíc korun na 1 týden (7 dní).

U této půjčky, pokud byste ji chtěli využít, je nutné dobře ohlídat termín splatnosti. Pokud peníze vrátíte včas, pak vás to nic nestojí (úrok 0%, poplatky 0 Kč, RPSN 0%). Pokud byste se ale se splátkou opozdili, tak se vám již naúčtují poměrně vysoké poplatky.

I zde vám stačí jenom základní osobní doklady a vše potřebné vyřídíte přes internet. Peníze můžete mít ještě dnes k dispozici na účtu v bance.
Více informací o půjčce a online žádost zde

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *