Rychlá půjčka na cokoliv v hotovosti nebo na účet

Nebankovní finanční společnost Provident, nabízí rychlé půjčky všem, kdo potřebují peníze. Můžete zde dostat až 90 000 Kč v hotovosti, nebo až 170 000 Kč převodem na účet. Pro nové klienty je připravena zvýhodněná půjčka, jen s minimálním navýšením. Vše vyřídíte online.

Potřebujete-li rychle půjčit peníze, pak zde pro vás máme zajímavé řešení. Nebankovní finanční společnost Provident, nabízí půjčky v hotovosti nebo i na účet. Peníze můžete dostat velmi rychle. A použít je na cokoliv potřebujete. Podmínky pro získání finančního úvěru, zde nejsou nijak složité.

Půjčka 30 000 Kč jen s minimálním navýšením

Pro nové klienty, má aktuálně společnost Provident připravenu půjčku do 30 000 Kč, která vás skoro nic nestojí. U půjčky je jen minimální navýšení.

Pokud byste si půjčili 30 tisíc korun, tak v průběhu 11 měsíců zaplatíte pouze 33 000 Kč (tedy 10 splátek půjčené částky + 1 splátku navíc jako navýšení). U půjčky 20 000 Kč, byste za stejných podmínek vraceli jen 22 000 Kč (pouze 2000 Kč navíc za 11 měsíců).

Žádné jiné poplatky navíc neplatíte. Ani předem, ani v průběhu splácení. Celá půjčka vás tedy stojí jenom 10% navíc.

Je to tedy jedna z nejvýhodnějších půjček, jaká se dá momentálně sehnat. I s ohledem na to, že splátky zde máte rozloženy na delší časový úsek. Není to tedy žádná krátkodobá půjčka do výplaty, jako je velká většina běžných nebankovních půjček.

Půjčka v hotovosti do 90 000 Kč

Kromě výhodné půjčky do 30 tisíc korun pro nové klienty (viz výše), nabízí společnost Provident i další finanční úvěry:

  • Rychlá půjčka v hotovosti do 90 000 Kč
  • Okamžitá půjčka na účet v bance do 170 000 Kč

U půjčky v hotovosti, můžete dostat peníze až domů. Pověření pracovníci společnosti, vám finanční prostředky v hotovosti doveze až k vám domů, společně se všemi potřebnými dokumenty.

Nebo se můžete rozhodnout pro bezhotovostní převod finančních prostředků na účet v bance. V takovém případě, je možné získat částku až do 170 000 Kč.

Jaké jsou podmínky pro získání půjčky?

K tomu, aby vám zde byly půjčeny peníze, budete potřebovat splnit několik základních podmínek a předložit několik dokumentů:

  • Minimální věk 18 roků a trvalý či dlouhodobý pobyt na území ČR
  • Platný občanský průkaz
  • Doložení pravidelného příjmu – např. výplatní pásky, výpis z bankovního účtu, daňové přiznání u OSVČ
  • U půjček v hotovosti se dokládá i nějaký doklad k ověření adresy (zaplacené SIPO, nájemní smlouva apod.)

Peníze si zde mohou půjčit jak zaměstnanci, tak i podnikatelé (OSVČ). Možnost získat finanční prostředky, je dostupná i pro osoby na mateřské nebo rodičovské, pro důchodce. A v některých případech i pro nezaměstnané.

Všechny půjčky, jsou poskytovány i bez ručitele, bez zástavy a bez placení jakýchkoliv poplatků předem.

Nezávazná žádost o půjčku – výsledek se dozvíte ihned

Pokud byste si chtěli nezávazně požádat o půjčku, pak stačí vyplnit následující poptávkový formulář. Obratem se dozvíte, zda vám může být úvěr schválen. Nezapomeňte správně zadat všechny údaje. Především kontaktní email a telefon, abyste mohli být co nedříve kontaktováni, k dořešení všech podrobností.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *