Solidní a levná půjčka 30 000 Kč na vánoční dárky, která vás nezruinuje

Výhodná a levná online půjčka, nabízí možnost získat až 30 000 Kč na cokoliv co potřebujete. Třeba na vánoční dárky, nebo i na cokoliv jiného. Půjčka se splácí měsíčními splátkami a skoro nic vás nestojí. Za půjčku 30 000 Kč, zaplatíte navíc jen 3000 Kč (tj. jenom cca 270 Kč za měsíc).

Půjčovat si peníze na „zbytečnosti“, by se asi nemělo. Pokud si ale půjčíte peníze za rozumných podmínek, tak aby vás to skoro nic nestálo, pak to nemusí až tolik vadit. Levné půjčky, ale nabízí jen málokdo. Obvykle je to spíše naopak.

Levná půjčka do 30 000 Kč, nejenom na vánoční dárky

Nebankovní finanční společnost Provident, aktuálně nabízí zvýhodněnou vánoční půjčku, kde můžete dostat 30 000 Kč za výhodných podmínek.

Půjčka 30 000 Kč vás vyjde hodně levně. Peníze vracíte pravidelnými měsíčními splátkami, až 11 měsíců. A celou dobu zaplatíte jen 3000 Kč navíc.

Rozpočítáno na dobu splácení, je to jen nějakých 270 Kč měsíčně navíc. A to je hodně levné. Podobné levné splátky půjčky nenabízí ani v bance.

Půjčka do 30 000 Kč je nastavena tak, že každý měsíc zaplatíte jen 10% z půjčené částky.

Pokud byste si půjčili nižší částku (než 30 tisíc korun), pak se adekvátně sníží i měsíční splátka.

  • u půjčky 20 tisíc korun to budou 2 000 Kč měsíčně
  • u půjčky 10 tisíc korun by to bylo jen 1000 Kč měsíčně

Celkem zaplatíte 11 splátek, dohromady tedy 33 000 Kč. Navíc (nad rámec toho, co jste si půjčili) tedy zaplatíte maximálně 3000 Kč.

Výhodná vánoční půjčka nejenom na dárky

Půjčené peníze, můžete použít na cokoliv chcete. Můžete nakoupit vánoční dárky, zaplatit nezaplacené účty a složenky. Účel využití finančních prostředků není nijak omezen.

Tato půjčka nabízí i různé speciální výhody. Mezi ně patří například to, že v průběhu splácení, máte možnost až 2x odložit splátku.

Odložení splátky je zdarma, a může se vám hodit, pokud vám v průběhu splácení půjčky vypadne příjem, nebo budete mít nějaké nečekané výdaje.

Půjčka do 30 000 Kč skoro pro každého

O peníze, si zde může požádat skoro každý, komu se před Vánoci hodí nějaké finance navíc. Podmínky pro schválení půjčky nejsou nijak přísné. Mezi základní podmínky, patří především:

  • Minimální věk 18 roků
  • Doložení platného občanského průkazu
  • Pro cizince je požadováno doložení trvalého pobytu v ČR
  • Kontaktní telefon a emailovou adresu
  • Doložení výše příjmu za poslední dva měsíce (výpis z účtu, výplatní páska, daňové přiznání apod.)

Zájemci o půjčku peněz, by také neměli být v exekuci, insolvenci, nebo mít nějaké nezaplacené dluhy, vůči této finanční společnosti.

Peníze v hotovosti až k vám domů, nebo na účet ještě dnes

Tato výhodná vánoční půjčka, je obvykle vyplácena bezhotovostním převodem na účet v bance do 3 pracovních dní.

Podobně, jako i u dalších půjček od této společnosti, ale máte možnost aktivovat zvýhodněný balíček Plus.

Ten vám umožní, abyste měli peníze na účtu v bance ještě dnes. Nebo aby vám pracovník společnosti přivezl peníze v hotovosti až k vám domů. V rámci balíčku Plus můžete mít i výhodné pojištění půjčky.

Online žádost o půjčku do 30 000 Kč – nejenom na vánoční dárky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *