Půjčka v hotovosti, kde exekuce nevadí – peníze do 60 minut

U této půjčky mají šanci získat peníze, i lidé s exekucí. Jsou zde nabízeny půjčky v hotovosti (do 5000 Kč) nebo i půjčky na účet v bance (do 30 000 Kč). Případně i úvěr do 60 000 Kč na 12 měsíců. Všechny půjčky jsou bez ručitele a bez zástavy. Peníze můžete mít už do 60 minut.

Půjčit si peníze, když se potýkáte s exekucí, nemusí být nijak snadná záležitost. Banky lidem v exekuci nepůjčují. A i u nebankovních společností, to nebývá příliš obvyklé. Když pomineme úplné lichvářské půjčky (na směnku apod.), pak nabídka půjček pro lidi s exekucí, není příliš pestrá.

Půjčka, kde exekuce nevadí – peníze v hotovosti na ruku

Jednou z možností, jak si půjčit peníze i s exekucí je právě tato půjčka. Nebankovní finanční společnost CreditPortal, a.s., nabízí půjčky v hotovosti i bezhotovostním převodem na účet.

Peníze si mohou půjčit i lidé s exekucí (záleží pochopitelně na individuálním vyhodnocení vaší schopnosti splácet). Naopak lidem v insolvenci nepůjčí ani tato společnost

Půjčka v hotovosti na benzínce (čerpací stanici)

Půjčka v hotovosti do 5000 Kč, která je nabízena u této nebankovní společnosti, je k dispozici na více než 190 místech po celé ČR. Tato nebankovní společnost spolupracuje se sítí čerpacích stanic, která má přes 190 poboček po celé ČR.

Pokud chcete dostat peníze v hotovosti, stačí vám vyplnit online žádost o půjčku, počkat než je schválena, a do 60 minut si je můžete vyzvednut na nejbližší čerpací stanici.

Půjčka do 5000 Kč v hotovosti na ruku ještě dnes

U půjčky v hotovosti můžete dostat maximálně 4900 Kč. A peníze byste měli vrátit do 30 dní:

 • Půjčka v hotovosti od 500 Kč do 4 900 Kč
 • Splatnost od 5 do 30 dní
 • Peníze v hotovosti do 60 minut
 • Na 190 místech po celé ČR
 • Bez ručitele i bez zástavy
 • Exekuce nevadí (insolvence ano)

K vyřízení půjčky potřebujete dva doklady totožnosti (OP + pas, zbrojní průkaz, rodný list, karta pojištěnce). A doložení aktuálního příjmu (výpis z bankovního účtu, výplatní páska, daňové přiznání apod.)

Půjčka do 30 000 Kč na cokoliv bez ručitele

Zatímco u půjčky v hotovosti, můžete dostat do 5000 Kč, u běžné půjčky (s převodem finančních prostředků na účet v bance), si můžete říci až o 30 000 Kč.

 • Půjčka na účet v bance od 500 Kč do 30 000 Kč
 • Splatnost od 5 do 30 dní
 • Peníze odeslány ihned po schválení (můžete je mít ještě dnes)
 • Vyřízení i bez ručitele a bez zástavy
 • Exekuce nevadí (insolvence ano)

Půjčka do 60 000 Kč na 12 měsíců

Kromě krátkodobých půjček (v hotovosti do 5000 Kč, nebo na účet do 30 000 Kč), je zde k dispozici i dlouhodobější úvěr. Ten může být až do částky 60 000 Kč, na 12 měsíců.

Platíte zde pravidelné měsíční splátky. Pokud byste si půjčili například 60 tisíc korun, pak budete měsíčně splácet 8 502 Kč.

Pokud ale zaplatíte všechny splátky včas, tak můžete dostat slevu z úroku až ve výši 17 000 Kč. Celkem byste tak za 12 měsíců zaplatili jen 85 017,25 Kč. Což odpovídá ročnímu úroku 12% a RPSN ve výši 102,73%.

Kde sehnat peníze v hotovosti i s exekucí?

Pokud byste se chtěli dozvědět více informací o půjčce, kde exekuce nevadí, tak se můžete podívat sem.

Na webových stránkách této finanční společnosti, si ihned můžete požádat o poskytnutí půjčky. Není to nijak složité a peníze můžete dostat ještě dnes. V hotovosti už do 60 minut. S převodem na účet v bance, to může být i rychleji.

 1. Dobry den nevadí že mam exekuci potrebovala bych na kauci bytu.mam 2 děti děkuji mirgova

 2. Dobrý den,

  potřebovala bych prosím půjčit 10 000,- Kč, mám ale exekuci.
  Prosím půjčku v hotovosti.

  Děkuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *