Půjčka 100 000 Kč ještě dnes – splátky na 3 roky, úrok 9,84%, bez poplatků

Půjčka 100 000 Kč na splátky, nabízí výhodné podmínky – vyřízení bez ručitele, bez zástavy a bez placení poplatků předem. Jde to i bez potvrzení o příjmu nebo bez daňového přiznání. Peníze můžete mít ještě dnes – do 15 minut, a platíte jenom nízké splátky (minimální navýšení, úrok do 10%).

Kde vzít peníze, a nemít přitom strach z toho, že člověk spadne do dluhové pasti, ze které vede cesta jen do exekuce nebo do insolvence?

Půjčky mohou být rozumné (na nezbytné věci) nebo nerozumné (když se peníze utrácí za zbytečnosti). Existují půjčky, které mají solidní podmínky, stejně jako o lichvářské půjčky, u kterých hrozí pád do dluhové spirály.

Kdy má smysl brát si půjčku, a kdy ne, si musí každý vyřešit sám. Každý by měl zvážit, jestli je půjčka opravdu to nejlepší řešení. A jestli bude z čeho půjčku splácet.

Kde najít solidní půjčku, která má rozumné podmínky?

S hledáním solidní půjčky vám můžeme poradit přímo tady. Najít nějakou půjčku, která má rozumné podmínky, a která vás nezruinuje, určitě není až tak jednoduché.

Český internet je zaplevelený nabídkou různých pochybných možností, jak získat peníze. Je snadné naletět na nějaký podvod. Nebo si nechat schválit půjčku, a pak litovat až zjistíte, kolik budete doopravdy muset zaplatit celkem.

Samostatnou kapitolou jsou nejrůznější rychlé půjčky před výplatou, kde vám dají pár tisíc korun a budou za to chtít lichvářské úroky a extrémně vysoké poplatky (i když i tady existují výjimky, kdy to může být i levné).

Půjčka 100 000 Kč na splátky – až na 3 roky – úrok do 10%

Jednou z možností, jak si půjčit peníze, aby vás to moc nestálo, nabízí tato půjčka.

Podmínky jsou více než rozumné:

 • Půjčka od 3 000 K do 130 000 Kč
 • Měsíční splátky od 3 měsíců do 36 měsíců (až 3 roky)
 • Úrok 9,84%
 • RPSN 10,45%
 • Bez placení poplatků předem
 • Možnosti mimořádné splátky nebo předčasné splacení zdarma
 • Splátkové prázdniny během splácení (odložení splátek zdarma)
 • Možnost změnit si termín splátky
 • Možnost navýšení půjčky během čerpání (opakované čerpání úvěrového limitu)
 • Vyřízení půjčky přes internet do 15 minut
 • Peníze dostanete na účet v bance ještě dnes

Půjčka 100 000 Kč ještě dnes – vyřízení do 15 minut

Vyřízení tohoto úběru může být velmi rychlé. Stačí jen vyplnit nezávaznou online žádost a do 15 minut to může být schváleno:

Půjčka je určena pro lidi, co mají nějaké pravidelné příjmy, ze kterých budou schopni půjčené peníze splácet.

Nabídka je určena jak pro zaměstnance, tak i pro podnikatele (OSVČ), nebo i pro důchodce. Schválení úvěru je možné i pro maminky na mateřské nebo rodičovské.

Předpokladem pro schválení půjčky je doložení příjmu – stačí jen výpis z bankovního účtu. Není potřeba potvrzení o příjmu ze zaměstnání, jde to i bez daňového přiznání.

Peníze dostanete na účet v bance do 10 minut

Kromě doložení příjmu, stačí už jen základní osobní doklady (občanský průkaz) a vlastní bankovní účet. Vyřízení půjčky přes internet zabere maximálně 15 minut.

Peníze můžete dostat na účet v bance ještě dnes – často už do 10 minut od schválení půjčky (platí to ale jen pro běžné pracovní dny; o víkendu nebo v noci, si můžete požádat o peníze, ale dostanete je ale až v následující pracovní den).

Půjčka 100 000 Kč – pouze minimální navýšení, úroky do 10%

Půjčit si zde 100 tisíc korun, vás určitě nezruinuje. Budete platit jen poměrně nízkou měsíční splátku. A celkové navýšení (to kolik zaplatíte navíc) může být jenom něco přes 15 tisíc korun.

Pokud byste si půjčili například 100 000 Kč na dobu 36 měsíců (3 roky), pak by pravidelná měsíční splátka vycházela na 3 222 Kč měsíčně.  Celkem byste tedy zaplatili 115 977 Kč (celkové navýšení pouze 15 997 Kč).

Úroková sazba této půjčky je 9,84% a RPSN vychází na 10,45%. Poplatky za sjednání půjčky nebo i během splácení jsou 0 Kč. Neplatí se nic předem, ani žádné extra poplatky během splácení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *