Půjčka 250 000 Kč na cokoliv – peníze do 12 minut, výhodné podmínky

Razdva půjčka nabízí peníze na cokoliv – od 10 tisíc do 250 tisíc korun. Splátky jsou možné od 3 měsíců do 48 měsíců. Za půjčku 100 tisíc korun na 4 roky (48 měsíců) se platí měsíční splátka jenom 2498 Kč (vracíte celkem 119 904 Kč). Bez poplatků předem, bez ručitele, bez zástavy – vyřízení online do 12 minut.

Pokud potřebujete rychle sehnat menší částku, například jenom pár tisíc korun do výplaty, nebo i když potřebujete získat vyšší částku (až do 250 000 Kč), kterou můžete mít na účtu v bance ještě dnes, pak je zde Razdva půjčka.

Tato půjčka nabízí velmi výhodné podmínky. Vše potřebné vyřídíte jenom přes internet (nemusíte nikam chodit nebo jezdit). A peníze máte na svém účtu v bance už do 12 minut.

A vyplatí se to – například u půjčky 100 tisíc korun na 48 měsíců, budete platit měsíční splátku 2498 Kč (tj. úrok jenom 9,2%, RPSN jenom 9,6%).

Raz dva půjčka, je jedna z nejlépe hodnocených půjček – vychází to i ze srovnání nebankovních půjček, od neziskové organizace Člověk v tísni, kde se tato půjčka pohybuje na předních místech (je tedy výhodnější, než řada jiných nebankovních půjček).

Základní informace – Razdva půjčka do 250 tisíc korun

Tato půjčka, je běžný spotřebitelský úvěr. Peníze si můžete půjčit na cokoliv (na rekonstrukci bytu, na nákup auta, na zaplacení různých složenek nebo jiných běžných výdajů, na vánoční dárky, na dovolenou, nebo prostře na cokoliv).

Půjčené finanční prostředky poté splácíte formou pravidelných měsíčních splátek. Celková doba splácení, může být až 48 měsíců (4 roky).

Za vyřízení půjčky se neplatí žádné poplatky předem. Pro schválení úvěru, ani nepotřebujete ručitele, nebo dávat do zástavy nemovitost. Postačí, pokud máte alespoň nějaké minimální pravidelné příjmy, a půjčka může být ihned vaše.

Podmínky a parametry půjčky:

  • Půjčka od 10 000 Kč do 250 000 Kč
  • Splátky od 3 měsíců do 48 měsíců
  • Úroková sazba od 9,2%
  • RPSN půjčky od 9,59%
  • Vyřízení bez ručitele a bez zástavy
  • Vyřízení bez placení poplatků předem
  • Vyřízení půjčky přes internet do 12 minut
  • Peníze máte na účtu ještě dnes
  • Půjčka na cokoliv (bezúčelový spotřebitelský úvěr)

Pro koho je tato půjčka určena a musí se dokládat příjmy?

Razdva půjčka je určena občanům ČR, kterým je minimálně 18 roků. Nezbytným předpokladem pro schválení žádosti o půjčku, je doložení schopnosti splácet půjčené peníze.

K vyřízení půjčky sice nepotřebujete ručitele a obejde se to i bez zástavy. Měli byste ale mít nějaké pravidelné (a doložitelné) příjmy, ze kterých budete schopni splácet pravidelnou měsíční splátku.

O půjčku si může požádat i žena na mateřské nebo i důchodce (invalidní či starobní). Půjčku mohou získat podnikatelé (OSVČ) nebo i zaměstnanci (stačí i příjem z nějaké brigády, pokud je pravidelný a dostatečně vysoký). Půjčku by mohl získat i nezaměstnaný (pokud má nějaký pravidelný příjem, jako je například renta, apod.).

Kolik stojí Razdva půjčka – příklad půjčky 100 tisíc korun

U Razdva půjčky, si můžete půjčit od 10 tisíc do 250 tisíc korun. Podle toho, o jakou částku si požádáte, a jakou zvolíte dobu splatnosti, se pak odvíjí i výše měsíční splátky (a kolik zaplatíte celkem navíc).

Sami si to můžete spočítat zde – prostřednictvím jednoduché kalkulačky, stačí zvolit částku a dobu splatnosti a ihned vidíte, jak se mění měsíční splátka.

Pokud byste se rozhodli pro půjčku 100 000 Kč na 4 rok (48 měsíčních splátek), pak budete každý měsíc platit splátku 2 498 Kč.

Za 4 roky byste na splátkách zaplatili celkem 119 904 Kč. Celkové navýšení je tedy 19 904 Kč (to jsou úroky a poplatky). Roční úroková sazba vychází na 9,21% a RPSN na 9,6%.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *