Půjčka 50 000 Kč i pro lidi s exekucí – peníze v hotovosti ihned

Půjčka v hotovosti na ruku, nabízí až 70 000 Kč, na splátky až na 20 měsíců. Vyřízení je velmi rychlé – peníze vám přiveze obchodní zástupce až k vám domů, můžete je mít už do 24 hodin. Schválení hotovostního úvěru, je dostupné u pro lidi s exekucí, pro důchodce nebo pro maminky na mateřské.

Finanční půjčky, nabízí na internetu poměrně mnoho společností. Dá se najít celá řada jak krátkodobých půjček (pár tisíc korun před výplatou), tak i mnoho dlouhodobějších úvěrů (například 100 000 Kč na splátky).

Jen málo finančních společností, ale nabízí půjčky v hotovosti. Peníze v hotovosti na ruku, ihned při podpisu smlouvy, jsou spíše výjimkou (obvykle se půjčky poskytují bezhotovostním převodem na účet).

Další omezení se vztahuje na lidi s exekucí. Těm půjčí peníze jen málokteré finanční společnost.

Obecně totiž platí, že všichni kdo půjčí peníze, mají povinnost prověřit schopnost splácet. A tomu, kdo má nějaké finanční potíže, by se půjčovat nemělo.

Půjčka v hotovosti i pro lidi s exekucí (ale bez insolvence)

Existuje ale i nabídka půjčky, kde je možné dostat peníze i v hotovosti. Je možné dostat až 70 000 Kč v hotovosti na ruku. A vyřízení půjčky je i bez ručitele a bez zástavy nemovitosti.

U této půjčky, jsou navíc individuálně posuzovány všechny okolnosti, a půjčka může být schválena, i když je ve hře exekuce.

Záleží na tom, zda je to aktivní exekuce, nebo něco z minulosti. A roli může hrát i celková výše nesplacených závazků a další okolnosti.

Pokud je ale někdo v insolvenci, pak už žádná další půjčka není možná. To ostatně nedovolují ani podmínky insolvence.

Půjčka 50 000 Kč v hotovosti na ruku

Tento hotovostní úvěr může být sjednán na částku od 5 tisíc korun až do 70 tisíc korun. A peníze je možné splácet až po dobu 20 měsíců.

Vyřízení půjčky je velmi snadné a velmi rychlé. Stačí jen vyplnit online žádost, a peníze můžete mít už do 24 hodin:

Hotovostní půjčka, je poskytována jako bezúčelový úvěr (peníze je možné použít na cokoliv). A samozřejmostí je možnost předčasného splacení bez poplatků. Pro schválení půjčky, není potřeba spoluručitel, a jde to i bez zástavy nemovitosti.

Hotovostní půjčka do 24 hodin

Základní parametry této finanční nabídky zahrnují především:

 • Půjčka od 5 000 Kč do 70 000 Kč
 • Splátky na 14, 17 nebo 20 měsíců
 • Peníze v hotovosti na ruku
 • Půjčka v hotovosti až do domu
 • Bez ručitele a bez zástavy
 • Bez placení poplatků předem
 • Možnost schválení i pro lidi s exekucí

Podmínky pro získání půjčky v hotovosti

O půjčku se žádá přes internet (viz žádost zde). A poté se s vámi spojí, obchodní zástupce, který se domluví na osobní schůzce u vás doma. Na místě podepíšete smlouvu a rovnou dostáváte peníze v hotovosti na ruku.

Pro schválení hotovostní půjčky je potřeba:

 • Občan ČR s planým OP (občanský průkaz)
 • U cizinců povolení k trvalému pobytu
 • Doložení příjmu (výpis z účtu, potvrzení ze zaměstnání, důchodový výměr, daňové přiznání, jiné doklady)
 • Kontaktní údaje

Půjčka je určena všem, kdo potřebují rychle peníze. Může to být jak zaměstnanec, tak i podnikatel (OSVČ), důchodce nebo třeba i maminka na mateřské dovolené. Anebo i kdokoliv jiný, kdo má alespoň nějaký pravidelný příjem, aby měl z čeho splácet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *